CuteDJ - DJ Software

4.3.5

5.0

2

Müzik, video ve karaoke hepsi tek bir araçta

63.2k

Bu uygulamayı oyla

CuteDJ yeni müzikler oluşturmak için kullanabileceğiniz güçlü bir birleştirme aracıdır. Aradığınız sesi bulabilmeniz için aynı anda çok sayıdaki parçayı yönetmenizi sağlayan pratik, kullanımı kolay ve sezgisel bir araçtır. Ayrıca ailenizi, arkadaşlarınızı ve diğer tüm dinleyicileri yaptığınız muhteşem kalitedeki müzik mikslerini dinlerken şaşırtabilirsiniz.

Bu elverişli aracı kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken ihtiyacınız kadar eseri programa sürüklemek ya da bu dosyaları aktarmaktır. Sonrasında, bu dosyaları iki pikap platformunun herhangi birinde çalabilirsiniz. Her parçanın altında gösterilen efektlerden herhangi birini uygulayabilirsiniz, yeni sesler ve filtreler denemeye başladıkça bu özellik size kullanışlı gelecek. Pikap platformlarının arasında düşük, orta seviyeli ve yüksek sesleri kontrol eden tuşları ve bunun yanı sıra kulaklığınızda o anda karıştırdığınız şarkıyı dinlemenize izin veren bir tuşu olan birleştirici aygıtı göreceksiniz.

Programın en büyük avantajı çok sayıda şarkı ve formatla çalışabiliyor olmanız. Temel olarak, birleştirdiğiniz şarkılarda duymak istediğiniz her şeyi programa yükleyebilirsiniz ve hiçbir sorun yaşamazsınız. CuteDJ radyo kanalları, ticari gösteri alanları ya da özel bir müzik atmosferi yaratabilecek kompleks bir araca gereksinim duyulan herhangi bir alanda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Birleştirici özelliğinin yanı sıra CuteDJ’in video ve karaoke ile ilgili fonksiyonları da mevcuttur. Bu sayede kendi müzik videolarınızı oluşturabilir ve izleyenlerin eşlik edebilmesi için bunlara sözler ekleyebilirsiniz. Tüm bu özellikler arayüze mükemmel şekilde entegre edilmiştir ve arayüzü o kadar sezgiseldir ki aracı kullanırken size hiç bir sorun çıkarmaz.
Haberler

1. iTunes 12.5.X.X uyumluluğu.
2. 5 yeni kontrol aygıtları.
3. Diğer hata düzeltmeler ve dayanıklılığın geliştirilmesi.

Kısıtlamalar

20 günlük deneme sürecinde tamamen işlevseldir.

Uptodown X